Strona Główna
Historia
Położenie
Oferta
Galeria
Linki
Kontakt

Nieniejsza strona chroniona jest prawami autorskimi: Michał Bednarczyk - projekt logo strony, Szymon Rochowiak - projekt, wykonanie, grafika strony

Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące tego serwisu internetowego, proszę skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza:


Przedstaw się:


Twój e-mail:*


Temat:


Treść:


       

*Jeżeli podałeś/aś niepoprawny adres e-mail, nie będę mógł odpowiedzieć na Twój list.

Serwis internetowy został zaprojektowany i wykonany zgodnie z obowiązującymi obecnie standardami, co możesz sprawdzić tu:


Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Ponadto ze wszech miar odradzam używanie programów Internet Explorer oraz Outlook Express. Dlaczego? odpowiedzi jest wiele, ale najszybciej nasuwa się jedna: Twoje bezpieczeństwo w czasie korzystania z zasobów Internetu.

Osobiście polecam doskonałe alternatywy w/w programów:

Mozilla Firefox (przeglądarka internetowa)
Mozilla Thunderbird (klient poczty, grup dyskusyjnych i kanałów RSS)

Myślę, że nie będę już wspominał o wygodzie, szybkości i ciągłemu polepszaniu komfortu i bezpieczeństwa Internautów gdy korzysta się z programów z rodziny Mozilli, bo to jest już rzeczywistością, do której po prostu wypada się przyzwyczaić :).

Oferuje również projektowanie i wykonywanie serwisów internetowych. Osoby zainteresowane wykonaniem przeze mnie strony proszę o konkakt również za pomocą poniższego formularza.

Szymon Rochowiak
Webmaster -> Napisz do mnie